Servis Hizmetimiz

Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Fiat Servis Hizmeti;

Aracınızın; her türlü bakım-onarım, mekanik, kaporta, boya ve boya koruma hiz... Devamını Oku...

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım Neden Yapılmalı?

Fiat marka araçlarınız için yaptıracağı... Devamını Oku...

Yedek Parça Hizmeti

Yedek Parça Hizmeti

Orjinal Yedek Parça;

Servisimizde daima orjinal yedek parçalar kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Yedek ... Devamını Oku...

Previous
Next

Yol Yardımı

Hizmetlerimiz

 • Boya & Kaporta
 • Elektro Mekanik
 • Otomatik Şanzıman
 • Karburator Revizyonu
 • Klima Tamir & Bakım
 • Klima Dolumu
 • Far Temizliği & Ayarı
 • Periyodik Bakım
 • Egsoz Emisyon
 • Ön Ekspertiz
 • Ön Muayene Kontrol
 • Yedek Parça
 • Akü Bakım ve Satışı

Fiat Servis Hizmeti;

Aracınızın; her türlü bakım-onarım, mekanik, kaporta, boya ve boya koruma hizmetlerini, orijinal yedek parça ve uzman kadrosuyla birlikte temel politikamız olan müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak kalite ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden hizmetaşamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Her bakım sonrası test sürüşüne çıkarak araca yapılan işlemler kontrol edilip, son kontroller yapıldıktan sonra aracınız güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.


Motor Yağı Değişimi ve Bakımı

Motor yağları, aracınızın görünmeyen bir parçası olmasına rağmen hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple, sunduğumuz en üst kalitede motor yağları tüm orijinal parça gruplarımızın önemli bir kısmını oluşturmaktadır.

 

Hava Filtresi Değişimi ve Bakımı

Hava filtresi, hava girişindeki tozu yok eder ve motora temiz hava girmesini sağlar. Tıkanmış bir hava filtresi maksimum beygir gücüne ulaşmasını engellediği gibi aracın fazla yakıt tüketmesine de neden olur. Aracın gerçek performansını sağlamak için önemli bir parça olan hava filtresinin düzenli olarak temizlenmesi ve yenilenmesi gerekir.

 

Yakıt Filtresi Değişimi ve Bakımı

Yakıt filtresi, yakıt içerisindeki su ve yabancı maddeleri tutarak motorun zarar görmesini önler. Yıpranmış yakıt filtresi aracınızda farklı arızalara neden olabilir.


Fren Balatası Değişimi ve Bakımı

Aracınızın fren pedalına bastığınızda fren balataları tekerlekle birlikte dönmekte olan disk aynalarını iterler. Araç oluşan sürtünme kuvvetinden dolayı yavaşlar ve durur. Bu kadar önemli işlevi olan fren balatalarının, aşındıkları zaman hemen değiştirilmeleri gerekir.

 

Yağ Filtresi Değişimi ve Bakımı

Yağ filtresi motorunuza zarar verebilecek her türlü yabancı maddeleri tutarak onu korur. Bu nedenle motor bakımında çok önemli bir rol oynar ve düzenli olarak değiştirilmesi gerekir.

 

Polen Filtresi Değişimi ve Bakımı

Klima sistemi olan araçlarda, dışarıdan süzülen havanın kabin içine aktarılmadan önce filtrelenmesini sağlayan filtredir. Aracınızın havalandırma sistemini etkilemiş yabancı maddelerden kurtularak araç kabininin ısıtma, soğutma, havalandırma sisteminin bakımını yapabilirsiniz


Arıza Testi

Servis kalitesini arttırabilmek için en önemli unsur hızlı ve doğru arıza tespitidir. Servisimizde, sizlere daha rahat ve seri bir hizmet vermekamacıyla aracınızın mekanik arızalarına, arıza test cihazı ile aracın, elektronik sistemlerine bağlanarak kayıtlı arızalara doğrudan ulaşıp, muhtemel arızanın hangi sistem grubundan kaynaklanabileceği hakkında edinilerek sorunsuz bir servis hizmeti sunulmaktadır.


Mekanik Bakım

Servisimizde, bakım ve onarım işlemleri sırasında orjinal ford yedek parçaları kullanılmaktadır. Montaj kolaylığı ile sağlamlığı birleştiren ford orijinal parçaları, aracınızın dayanıklılığını arttırır ve ömrünü uzatır.

Servisimizde mekanik, elektirik, kaporta-boya ve yedek parça satış hizmetleri, günümüz teknoloji standartlarında cihaz ve sistemler kullanılarak sunulmaktadır. Personellerimiz yıllara dayanan tecrübeleri ve bilgi birikimleriyle en hızlı şekilde aracanızın sorunlarını çözmektedirler.


Fırın Boya

Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir.

Fırın boya, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar.


Kaporta Düzenleme

Ford marka aracınızın kaportası hazar görmüş ise Fordextra olarak aracınızın kaportasını eskisi kadar kaliteli ve görüntüde bozulma olmadan düzeltiyoruz.


Parça Değişimi

Servisimizde, bakım ve onarım işlemleri sırasında orjinal ford yedek parçaları kullanılmaktadır. Montaj kolaylığı ile sağlamlığı birleştiren ford orijinal parçaları, aracınızın dayanıklılığını arttırır ve ömrünü uzatır.

Servisimizde mekanik, elektirik, kaporta-boya ve yedek parça oto lastik satış hizmetleri, günümüz teknoloji standartlarında cihaz ve sistemler kullanılarak sunulmaktadır. Personellerimiz yıllara dayanan tecrübeleri ve bilgi birikimleriyle en hızlı şekilde aracanızın sorunlarını çözmektedirler.

Site İçi Arama

İletişim Bilgileri

Savaş Oto Özel Servis

İstanbul Yolu 10.Km Y.Başkent San. Sit. 248 (1810) Sok. No:İstanbul Yolu 10.Km Y.Başkent San. Sit. 248 (1810) Sok. No: 19   Batıkent - ANKARA

Email: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon: (312) 278-59-20

Faks: (312) 278-59-21

Ziyaretçi Sayacı

 Bizi Takip Edin

İstanbul Yolu 10.Km Y.Başkent San. Sit. 248 (1810) Sok. No: 19 Batıkent Yenimahalle- ANKARA

Email: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Telefon: (312) 278-59-20 Fax: (312) 278-59-21

 Ankara Fiat Servis SAVAŞ OTO Resmi Web Sayfasıdır. ©2013 Tüm Hakları Saklıdır.